FIXROID مرجع نرم افزار موبایل

تبلیغ پوش نوتیفیکیشن چیست؟

تبلیغات یکی از مهم ترین پایه های هر کسب و کار و خدماتی است و این روزها مشاهده می کنیم که هر کسب و کار موفق و یا هر کسب و کاری که می خواهد موفق باشد وارد دنیای تبلیغات دیجیتال و اینترنتی شده و از این طریق سعی بر معرفی خود، محصولات و یا خدمات خود دارد.

وقتی می گوییم تبلیغات اینترنتی فکرمان به سمت تبلیغات رنگ و وارنگ سایت ها می رود که از هر فضای خالی برای تبلیغات استفاده می کنند و خلاصه حسابی از خجالت کاربر در می آیند اما در این مقاله قصد معرفی نوع تبلیغات جدیدی را داریم که بسیار هدفمندتر به کاربر ارائه می شود این تبلیغ بر بستر گوشی هوشمند کاربر ارائه می شود، این نوع تبلیغ اگر به اندازه و مناسب مورد استفاده قرار بگیرد می تواند بسیار پر بازده باشد و کاربر نیز از دیدنشان خسته نمی شود.

تبلیغ پوش نوتیفیکیشن چیست؟

تبلیغ پوش نوتیقیکیشن نوع جدیدی از تبلیغ دیجیتال است که توسعه دهندگان(سازندگان) برنامه ها و بازی های گوشی های هوشمند این نوع تبلیغ را بر روی برنامه و بازی هایی که می سازند پیاده سازی می کنند و وقتی کاربر آن ها را نصب می کند، سازندگان می توانند به واسطه ی آن برنامه یا بازی که در گوشی هوشمند کاربر نصب است برای کاربر تبلیغ یا همان پوش نوتیفیکیشن بفرستند این تبلیغ در قسمت نوتیفیکیشن بار یا همان نوار اعلان گوشی کاربر نمایش داده می شود. این تبلیغات چندین مدل دارد که معروف ترین آن ها همین پوش نوتیفیکیشن است که همین نوع پوش نوتیفیکیشن نیز دو مدل دارد متنی و بنری. در ادامه می توانید نمونه ای از این تبلیغ را مشاهده کنید:

نمونه از یک پوش نوتیفیکیشن

تبلیغ دیالوگی

تبلیغ دیالوگی نمونه ی دیگری که بر بستر تبلیغات پوش نوتیفیکیشن توسعه داده شده است تبلیغ دیالوگی یا همان پنجره ای هستند که مانند یک پنجره روی صفحه ی گوشی کاربر باز می شوند، از مزایای این تبلیغ این است که کاربر در هر بخش یا برنامه ای از گوشی خود باشد تبلیغ دیالوگی برایش باز میشود:

تبلیغ پوش دیالوگی
تبلیغ پوش دیالوگی

تبلیغات پاپ آپ

تبلیغات پاپ آپ به نوعی تبلیغ گفته می شود که کاربر برنامه بدون اطلاع به لینکی که توسعه دهنده می خواهد فرستاده می شود برای مثال شما کانال تلگرامی دارید و نیازمند عضو هستید، توسعه دهنده می تواند با پاپ آپ، کاربران را به کانال شما یا یکی از پست های کانال شما هدایت کند تا عضو شوند یا پست موردنظر شما مشاهده (ویو) بخورد و یا اینکه شما مدیر یک سایت هستید و میخواهید صفحه ای از سایت شما بازدید بخورد، با استفاده از تبلیغ پاپ آپ میتوانید به هر تعداد که میخواهید برای سایت خود بازدید (ویو) سفارش بدهید و یا اینکه می توان کاربر را به پروفایل اینستاگرام و یا یک پست اینستاگرام هدایت کرد.

پیاده سازی پوش، دیالوگی و پاپ آپ

تعداد زیادی از توسعه دهندگان برنامه های اندرویدی از این نوع تبلیغات اطلاعی ندارند و یا اینکه دانش پیاده سازی آن را ندارند و به همین دلیل هم این سرویس را روی برنامه های خود پیاده نمی کنند. برای قرار دادن این سرویس به صورت کامل روی برنامه های اندرویدی که با زبان جاوا و در محیط اندروید استودیو توسعه داده شده است می توانید روی ما حساب کنید و با پرداخت مبلغی، سورس کامل این سرویس تبلیغاتی را از ما دریافت کنید و روی برنامه های خود طبق راهنما به راحتی و با چند Copy و Paste پیاده کنید، لازم به ذکر است که علاوه بر سرویس های تبلیغاتی که ذکر شد دو نوع تبلیغ جدید نیز که برای اولین بار توسط ما برای شما عزیزان پیاده شده است نیز وجود دارد که می توانید جزء نفرات اولی باشید که از این سرویس روی برنامه های خود استفاده می کنند و درآمد خوبی از این راه کسب کنید. سرویس ارسال ویدیوی تبلیغاتی برای کاربر که همانند تبلیغ دیالوگی به کاربر نمایش داده می شود و همچنین سرویس تبلیغات ویدیویی دیگری که نوع جدیدی از تبلیغات در این زمینه است که در این روش می توانید کاربر را به صفحه ی تبلیغ ویدیویی هدایت کنید و به ازای مشاهده ی کامل فیلم های جذاب سرویس های تبلیغاتی توسط کاربر به راحتی درآمد کسب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت سورس کامل اینجا کلیک کنید.

سفارش تبلیغات

این نوع تبلیغات بسیار ارزان تر از تبلیغات دیگر در سطح اینترنت است، در تبلیغات پوش علاوه بر وجود لینک گزارش دقیق از تعداد مشاهده کنندگان و همچنین تعداد کلیک کاربران روی تبلیغ، می توانید با استفاده از فیلترهای مختلف، تبلیغ را به کاربران مورد نظر خود بفرستید. لینک گزارش دقیق از سایت معتبر پوشه می باشد که به راحتی تعداد افراد مشاهده کننده، تعداد کلیک ها و… در هر زمانی قابل مشاهده است. اگر شما دارای کسب و کار و یا خدماتی هستید و یا اینکه می خواهید کانال تلگرام و یا برنامه و یا سایت خود را به کاربران معرفی کنید و هر نوع خدماتی که نیاز به تبلیغ دارد، این نوع تبلیغ برای شما مفید می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت های مناسب این تبلیغات به آیدی تلگرام ما پیام بدهید.