FIXROID مرجع نرم افزار موبایل

معرفی برنامه کیک و شیرینی بدون فر

همیشه وقتی صحبت پخت کیک و شیرینی میشه ناخودآگاه به فکرِ فر میافتیم که حتما باید با فر کیک و شیرینی های خوشمزه درست کرد و بدون اون امکان نداره ولی لازمه که بدونید بدون فر هم میشه کیک و شیرینی های خوشمزه و زیبا درست کرد و حتی شاید راحتتر از کار با فر هم باشه.

کیک و شیرینی بدون فر؟!

در برنامه ی “کیک و شیرینی بدون فر” ما دستور پخت تعداد زیادی از کیک ها و شیرینی هایی رو کنار هم جمع کردیم که خیلی راحت و بدون کوچکترین نیازی به فر میتونید اونها رو درست کنید و از پخت و مزه ی خوبشون لذت ببرید. این برنامه مخصوص گوشی های اندرویدی تولید شده و میتونید به راحتی اون رو دانلود و روی تلفن هوشمندتون نصب کنید و همیشه و همه جا این دستورهای پخت رو همراه خودتون داشته باشید. این برنامه کاملا رایگان عرضه شده و بدون هیچ هزینه ای میتونید اون رو دانلود و نصب کنید.

لازمه این رو هم بدونید که علاوه بر دستور پخت کیک و شیرینی های خوشمزه، آموزش پخت تعدادی غذا که تا الآن فکر می کردید فقط با فر میشه درستشون کرد رو ما داخل برنامه به صورت کامل آموزش دادیم که چطور بدون فر درستشون کنید، غذاهایی مثل: مرغ بریان، پیتزا، لازانیا و … . از مزایای این برنامه میشه به نیاز نداشتن به اینترنت برای مشاهده ی آموزش ها و همچنین حجم کم اون اشاره کرد.

در ادامه میتونید تصاویری از محیط این برنامه را مشاهده کنید:

 

در ادامه میتونید این برنامه ی مفید رو از طریق مارکت های معتبر دانلود و یا به صورت مستقیم از اینجا دانلود و نصب کنید: